Numer 21 - Listopad-Grudzień

WiZ numer 21 okladkaWiZ numer 21 trescDrodzy czytelnicy!

Witamy w dwudziestym pierwszym numerze czasopisma „Wiara i Życie”, kiedy nasze myśli biegną ku życiu wiecznemu i modlitwie za zmarłych oraz powoli zbliżają się do Świąt Bożego Narodzenia poprzez Adwent. 

Czytaj dalej

Numer 20 - Wrzesień-Październik

WiZ numer 20 okladkaWiZ numer 20 trescDrodzy czytelnicy!

Witamy w dwudziestym numerze czasopisma „Wiara i Życie”. Po krótkiej przerwie zapraszamy do lektury naszego pisma. W tym numerze zachęcamy do przeczytania artykułu o objawieniach Matki Bożej w Gietrzwałdzie. 

Czytaj dalej

Numer 19 - Maj-Czerwiec 2022

WiZ numer 19 okladkaWiZ numer 19 trescDrodzy czytelnicy!

Witamy Was w dziewiętnastym numerze czasopisma „Wiara i Życie” w momencie rozkwitającej wiosny, ale także gorącej modlitwy o pokój na świecie. W tych niespokojnych czasach orędzie fatimskie jest nadal aktualne. Matka Boża czeka na naszą odpowiedź na jej wezwanie o nawrócenie, modlitwę i pięć pierwszych sobót miesiąca.

Czytaj dalej

Numer 18 - Marzec-Kwiecień 2022

WiZ numer 18 okladkaWiZ numer 18 trescDrodzy czytelnicy!

Witamy Was w osiemnastym numerze czasopisma „Wiara i Życie”, który przypada na okres Wielkiego Postu. W obliczu ostatnich dramatycznych wydarzeń i wojny na Ukrainie łączmy się wszyscy we wspólnej modlitwie o pokój.

Czytaj dalej

Numer 17 - Styczeń-Luty

WiZ numer 17 okladkaWiZ numer 17 trescDrodzy czytelnicy!

Witamy Was w siedemnastym numerze czasopisma „Wiara i Życie”, który zaczynamy tematem uzdrowienia. Nie może się ono dokonać bez wiary w Boga, który jest wszechmogący i który może nas podźwignąć z każdej dolegliwości.

Czytaj dalej

Wtedy powiedz im: Tak mówi Pan Bóg: Oto biorę drewno Józefa, które jest w ręce Efraima oraz plemion Izraela, jego sprzymierzeńców, i przykładam je do drewna Judy, i czynię je jednym drewnem po to, by w ręku moim byli jedno.
A drewna, na których będziesz pisał, będą przed ich oczami w twym ręku.

[Ez 37, 19-10]

© 2019 • Fundacja Wiara i Życie • Wszelkie prawa zastrzeżone

Wciśnij Enter aby wyszukać
Wciśnij Enter aby wyszukać