Numer 19 - Maj-Czerwiec 2022

WiZ numer 19 okladkaWiZ numer 19 trescDrodzy czytelnicy!

Witamy Was w dziewiętnastym numerze czasopisma „Wiara i Życie” w momencie rozkwitającej wiosny, ale także gorącej modlitwy o pokój na świecie. W tych niespokojnych czasach orędzie fatimskie jest nadal aktualne. Matka Boża czeka na naszą odpowiedź na jej wezwanie o nawrócenie, modlitwę i pięć pierwszych sobót miesiąca.

Nabożeństwa fatimskie są szczególnie uroczyście odprawiane w Sanktuarium w Górkach koło Garwolina, o którym piszemy w bieżącym numerze.
Przypominamy historię życia św. Andrzeja Boboli, którego wspomnienie przypada na dzień 16 maja. Niech ten wielki patron naszej Ojczyzny wyprasza nam wszystkim łaskę pokoju.
Ze względu na drastycznie rosnące ceny papieru, a tym samym kosztów druku, gorąco prosimy o wsparcie naszego dzieła, aby mogły ukazywać się kolejne numery czasopisma „Wiara i Życie”. Darowizny można przekazać na konto Fundacji: Bank Pekao S.A. 96 1240 1125 1111 0010 8920 2037. Można nas także wspomóc poprzez dokonanie zakupów wartościowych książek i dewocjonaliów w naszym sklepiku internetowym na stronie www.wiaraizycie.pl/sklep-on-line
Dziękujemy za każde wsparcie. O naszych darczyńcach pamiętamy w modlitwie.

 

Wtedy powiedz im: Tak mówi Pan Bóg: Oto biorę drewno Józefa, które jest w ręce Efraima oraz plemion Izraela, jego sprzymierzeńców, i przykładam je do drewna Judy, i czynię je jednym drewnem po to, by w ręku moim byli jedno.
A drewna, na których będziesz pisał, będą przed ich oczami w twym ręku.

[Ez 37, 19-10]

© 2019 • Fundacja Wiara i Życie • Wszelkie prawa zastrzeżone

Wciśnij Enter aby wyszukać
Wciśnij Enter aby wyszukać