Numer 20 - Wrzesień-Październik

WiZ numer 20 okladkaWiZ numer 20 trescDrodzy czytelnicy!

Witamy w dwudziestym numerze czasopisma „Wiara i Życie”. Po krótkiej przerwie zapraszamy do lektury naszego pisma. W tym numerze zachęcamy do przeczytania artykułu o objawieniach Matki Bożej w Gietrzwałdzie. 

Przesłanie, które zostawiła nam Maryja 145 lat temu pozostaje nadal aktualne. Warto zapoznać się z nowenną do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły, której odmawianie przynosi wiele łask. Jest ona szczególnie polecana, gdy chcemy modlić się o rozwiązanie długo ciągnących się problemów i trudnych spraw. Piszemy także o życiu bł. księdza Jerzego Popiełuszki i niezwykłym cudzie dokonanym za jego wstawiennictwem.
Gorąco prosimy o wsparcie naszego dzieła, aby mogły ukazywać się kolejne numery czasopisma „Wiara i Życie”. Darowizny można przekazać na konto Fundacji: Bank Pekao S.A. 96 1240 1125 1111 0010 8920 2037. Można nas także wspomóc poprzez dokonanie zakupów wartościowych książek i dewocjonaliów w naszym sklepiku internetowym na stronie www.wiaraizycie.pl/sklep-on-line
Dziękujemy za każde wsparcie. O naszych darczyńcach pamiętamy w modlitwie.

 

Wtedy powiedz im: Tak mówi Pan Bóg: Oto biorę drewno Józefa, które jest w ręce Efraima oraz plemion Izraela, jego sprzymierzeńców, i przykładam je do drewna Judy, i czynię je jednym drewnem po to, by w ręku moim byli jedno.
A drewna, na których będziesz pisał, będą przed ich oczami w twym ręku.

[Ez 37, 19-10]

© 2019 • Fundacja Wiara i Życie • Wszelkie prawa zastrzeżone

Wciśnij Enter aby wyszukać
Wciśnij Enter aby wyszukać