Numer 17 - Styczeń-Luty

WiZ numer 17 okladkaWiZ numer 17 trescDrodzy czytelnicy!

Witamy Was w siedemnastym numerze czasopisma „Wiara i Życie”, który zaczynamy tematem uzdrowienia. Nie może się ono dokonać bez wiary w Boga, który jest wszechmogący i który może nas podźwignąć z każdej dolegliwości.

Piszemy także o medycynie św. Hildegardy – średniowiecznej mistyczki, która dzięki nadprzyrodzonym wizjom przekazała cenne wskazówki dotyczące tego jak zachować zdrowie dzięki odpowiedniemu żywieniu, stosowaniu umiaru i równowagi w naszym życiu.

Osoby zmagające się z chorobami, zwłaszcza onkologicznymi, zachęcamy do odwiedzenia Kościoła Ofiarowania Pańskiego na Natolinie, gdzie w każdą drugą sobotę miesiąca są odprawiane Msze św. w intencji chorych za przyczyną Matki Bożej z Luján.

Gorąco prosimy o wsparcie naszego dzieła, aby mogły ukazywać się kolejne numery czasopisma „Wiara i Życie”. Darowizny można przekazać na konto Fundacji: Bank Pekao S.A. 96 1240 1125 1111 0010 8920 2037. Można nas także wspomóc poprzez dokonanie zakupów wartościowych książek i dewocjonaliów w naszym sklepiku internetowym na stronie  www.wiaraizycie.pl/sklep-on-line

 

Wtedy powiedz im: Tak mówi Pan Bóg: Oto biorę drewno Józefa, które jest w ręce Efraima oraz plemion Izraela, jego sprzymierzeńców, i przykładam je do drewna Judy, i czynię je jednym drewnem po to, by w ręku moim byli jedno.
A drewna, na których będziesz pisał, będą przed ich oczami w twym ręku.

[Ez 37, 19-10]

© 2019 • Fundacja Wiara i Życie • Wszelkie prawa zastrzeżone

Wciśnij Enter aby wyszukać
Wciśnij Enter aby wyszukać