Numer 22 - Marzec - Kwiecień

WiZ numer 22 okladkaWiZ numer 22 trescDrodzy czytelnicy!

Witamy w  dwudziestym drugim numerze czasopisma „Wiara i Życie” w czasie Wielkiego Postu i przygotowywania się do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

W tym szczególnym okresie liturgicznym swoją uwagę skupiamy na nawróceniu, odwróceniu się od grzechu i naszych zaniedbań, a bardziej zwracamy się do Boga, pamiętając jak wiele wycierpiał Jezus dla naszego zbawienia. Możemy uczestniczyć w tradycyjnych nabożeństwach pasyjnych takich jak Droga Krzyżowa czy Gorzkie Żale, wzbudzając w sobie skruchę i rozpalając miłość do Jezusa. Mamy nadzieję, że lektura tego numeru jeszcze bardziej skłoni Państwa do wielkopostnych rozważań.
Gorąco prosimy o wsparcie naszego dzieła, aby mogły ukazywać się kolejne numery czasopisma „Wiara i Życie”.

Darowizny można przekazać na konto Fundacji: Bank Pekao S.A. 96 1240 1125 1111 0010 8920 2037. Można nas także wspomóc poprzez dokonanie zakupów wartościowych książek i dewocjonaliów w naszym sklepiku internetowym na stronie www.wiaraizycie.pl/sklep-on-line

Dziękujemy za każde wsparcie. O naszych darczyńcach pamiętamy w modlitwie.

 

 

Wtedy powiedz im: Tak mówi Pan Bóg: Oto biorę drewno Józefa, które jest w ręce Efraima oraz plemion Izraela, jego sprzymierzeńców, i przykładam je do drewna Judy, i czynię je jednym drewnem po to, by w ręku moim byli jedno.
A drewna, na których będziesz pisał, będą przed ich oczami w twym ręku.

[Ez 37, 19-10]

© 2019 • Fundacja Wiara i Życie • Wszelkie prawa zastrzeżone

Wciśnij Enter aby wyszukać
Wciśnij Enter aby wyszukać