Numer 16 - Listopad - Grudzień

WiZ numer 16 okladkaWiZ numer 16 trescDrodzy czytelnicy!

Witamy Was w szesnastym numerze czasopisma „Wiara i Życie”. Pierwsze dni listopada w sposób szczególny skłaniają nas do zadumy nad naszym życiem doczesnym i wiecznym, nad przemijającym czasem i odchodzeniem z tego świata. Wierzymy, że nasze życie zmienia się, ale się nie kończy i „gdy rozpadnie się dom naszej doczesnej pielgrzymki znajdziemy przygotowane w Niebie wieczne mieszkanie”.

 

W tym numerze przedstawiamy poruszające świadectwo człowieka, który otarł się o śmierć i opisał swoje doświadczenie znalezienia się „po tamtej stronie”. Piszemy o tym, jak ważna jest modlitwa za zmarłych. Nie możemy zapominać, że i my kiedyś staniemy przed Bogiem i będziemy musieli zdać sprawę z naszego życia.

Zachęcamy do zapoznania się ze słynącą łaskami figurką Dzieciątka Koletańskiego znajdującą u sióstr bernardynek w Krakowie.

Gorąco prosimy o wsparcie naszego dzieła, aby mogły ukazywać się kolejne numery czasopisma „Wiara i Życie”. Darowizny można przekazać na konto Fundacji: Bank Pekao S.A. 96 1240 1125 1111 0010 8920 2037. Można nas także wspomóc poprzez dokonanie zakupów wartościowych książek i dewocjonaliów w naszym sklepiku internetowym na stronie  www.wiaraizycie.pl/sklep-on-line

 

Wtedy powiedz im: Tak mówi Pan Bóg: Oto biorę drewno Józefa, które jest w ręce Efraima oraz plemion Izraela, jego sprzymierzeńców, i przykładam je do drewna Judy, i czynię je jednym drewnem po to, by w ręku moim byli jedno.
A drewna, na których będziesz pisał, będą przed ich oczami w twym ręku.

[Ez 37, 19-10]

© 2019 • Fundacja Wiara i Życie • Wszelkie prawa zastrzeżone

Wciśnij Enter aby wyszukać
Wciśnij Enter aby wyszukać