Numer 6 - Marzec - Kwiecień

WiZ numer06 okladkaWiZ numer06 trescDrodzy czytelnicy!

Witamy Was w szóstym numerze czasopisma „Wiara i Życie”. W tym wyjątkowym czasie Wielkiego Postu szczególnie polecamy artykuły dotyczące dobrego przygotowania się do najważniejszych świąt w roku, jakimi są
Święta Wielkanocne. Warto skorzystać z możliwości uczestniczenia w pięknym nabożeństwie Gorzkich Żali oraz zainteresować się naszymi propozycjami rozważań Drogi Krzyżowej i postanowień wielkopostnych, które mogą okazać się bardzo pomocne w drodze do duchowej przemiany.

W tym numerze przybliżamy postać Joanny Beretty Molli – kobiety, żony, matki, a jednocześnie świętej, która może być dla nas wspaniałą patronką naszych czasów.

Gorąco prosimy o wsparcie naszego dzieła, aby mogły ukazywać się kolejne numery naszego czasopisma „Wiara i Życie”. Darowizny można przekazać na konto Fundacji: Bank Pekao S.A. 96 1240 1125 1111 0010 8920 2037. Można nas także wspomóc poprzez dokonanie zakupów wartościowych książek i dewocjonaliów w naszym sklepiku internetowym na stronie www.wiaraizycie.pl/sklep-on-line

Na czas Wielkiego Postu i zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu wielu łask od Zmartwychwstałego Zbawiciela!

 

Wtedy powiedz im: Tak mówi Pan Bóg: Oto biorę drewno Józefa, które jest w ręce Efraima oraz plemion Izraela, jego sprzymierzeńców, i przykładam je do drewna Judy, i czynię je jednym drewnem po to, by w ręku moim byli jedno.
A drewna, na których będziesz pisał, będą przed ich oczami w twym ręku.

[Ez 37, 19-10]

© 2019 • Fundacja Wiara i Życie • Wszelkie prawa zastrzeżone

Wciśnij Enter aby wyszukać
Wciśnij Enter aby wyszukać