Numer 5 - Styczeń - Luty

WiZ numer05 okladkaWiZ numer04 trescDrodzy czytelnicy!

Witamy Was w piątym numerze czasopisma „Wiara i Życie”. Wraz z jego wydaniem zaczyna się Nowy Rok 2020. Możemy zacząć wszystko od nowa. Warto otworzyć się na dary, które chce przekazać nam Stwórca poprzez Matkę Bożą Rodzicielkę. W tym numerze szczególną uwagę zwracamy na to, jak ważne jest życie w stanie łaski uświęcającej, która jest niezbędna do zbawienia.

Zachęcamy do rozważenia udziału w 33-dniowych rekolekcjach przygotowujących do Aktu Ofiarowania się Jezusowi przez Maryję.

Przykładem świętości w nadchodzącym czasie jest dla nas św. Franciszek Salezy – patron pisarzy i prasy katolickiej, a także patron naszego pisma.

Warto zapoznać się z artykułem „Dziadkowie w rodzinie” i uświadomić sobie, jak dużą rolę odgrywają oni w naszym życiu.

W imieniu redakcji naszego dwumiesięcznika chcielibyśmy złożyć naszym Czytelnikom najserdeczniejsze życzenia noworoczne. Niech Nowy Rok będzie dla Państwa czasem pełnym wiary, nadziei i miłości. Życzymy dużo radości i przyjęcia Chrystusa do swojego serca.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom naszej Fundacji. Zapraszamy do zakupów dobrych książek i notatników z cytatami z Pisma Świętego w naszym sklepiku internetowym na stronie:

www.wiaraizycie.pl/sklep-on-line

 

łaska uświęcająca rekolekcje 33-dniowe św. Franciszek Salezy dziadkowie

Wtedy powiedz im: Tak mówi Pan Bóg: Oto biorę drewno Józefa, które jest w ręce Efraima oraz plemion Izraela, jego sprzymierzeńców, i przykładam je do drewna Judy, i czynię je jednym drewnem po to, by w ręku moim byli jedno.
A drewna, na których będziesz pisał, będą przed ich oczami w twym ręku.

[Ez 37, 19-10]

© 2019 • Fundacja Wiara i Życie • Wszelkie prawa zastrzeżone

Wciśnij Enter aby wyszukać
Wciśnij Enter aby wyszukać