Numer 14 - Lipiec - Sierpień

WiZ numer 14 okladkaWiZ numer 14 trescDrodzy czytelnicy!

Witamy Was w czternastym, wakacyjnym numerze czasopisma „Wiara i Życie”. Niebawem większość z nas wyjedzie na urlop. W chwilach zasłużonego odpoczynku pamiętajmy o Panu Bogu, który wszędzie jest z nami gdziekolwiek jesteśmy. W tym numerze piszemy o tym, że warto rozważać cnoty Maryi, która powinna być dla nas wzorem godnym do naśladowania. 

Przybliżamy również historię życia św. Moniki, niezwykłej matki, która dzięki wytrwałej modlitwie otrzymała łaskę nawrócenia swojego syna. Święty Augustyn długo żył jak człowiek grzeszny, jednak później został wielkim świętym.

Życzymy wszystkim naszym Czytelnikom wspaniałego odpoczynku, niech Bóg Wam błogosławi na ten wakacyjny czas.

Jak zawsze prosimy również o wsparcie: aby mogły ukazywać się kolejne numery bezpłatnego czasopisma „Wiara i Życie”, potrzebujemy środków finansowych na pokrycie kosztów druku.Darowizny można przekazać na konto Fundacji: Bank Pekao S.A. 96 1240 1125 1111 0010 8920 2037. Można nas także wspomóc poprzez dokonanie zakupów wartościowych książek i dewocjonaliów w naszym sklepiku internetowym na stronie www.wiaraizycie.pl/sklep-on-line

 

Wtedy powiedz im: Tak mówi Pan Bóg: Oto biorę drewno Józefa, które jest w ręce Efraima oraz plemion Izraela, jego sprzymierzeńców, i przykładam je do drewna Judy, i czynię je jednym drewnem po to, by w ręku moim byli jedno.
A drewna, na których będziesz pisał, będą przed ich oczami w twym ręku.

[Ez 37, 19-10]

© 2019 • Fundacja Wiara i Życie • Wszelkie prawa zastrzeżone

Wciśnij Enter aby wyszukać
Wciśnij Enter aby wyszukać