Numer 13 - Maj - Czerwiec

WiZ numer 13 okladkaWiZ numer 13 trescDrodzy czytelnicy!

Witamy Was w trzynastym numerze czasopisma „Wiara i Życie” w okresie, gdy przyroda rozkwita i budzi się do życia. Ten wyjątkowy wiosenny czas możemy wykorzystać do rozwoju duchowego poprzez poświęcenie się Trzem Sercom: Jezusa, Maryi i Józefa. Dokładnie 78 lat temu w jednej z dzielnic Warszawy, na Siekierkach, miały miejsce niezwykłe objawienia Matki Bożej, które opisujemy w tym numerze.

Rodzinom, zwłaszcza tym, zmagającym się z różnymi trudnościami, polecamy podjąć inicjatywę Różańca Rodzin. Wspólna modlitwa różańcowa ocaliła już niejedną rodzinę oraz pomogła przetrwać trudne chwile.

Szczególną postacią, którą chcemy tym razem przybliżyć naszym Czytelnikom jest kandydatka na ołtarze – Matka Elżbieta, która ma być beatyfikowana 12 września razem z kardynałem Stefanem Wyszyńskim.

Gorąco prosimy o wsparcie naszego dzieła, aby mogły ukazywać się kolejne numery naszego czasopisma „Wiara i Życie”. Darowizny można przekazać na konto Fundacji: Bank Pekao S.A. 96 1240 1125 1111 0010 8920 2037. Można nas także wspomóc poprzez dokonanie zakupów wartościowych książek i dewocjonaliów w naszym sklepiku internetowym na stronie www.wiaraizycie.pl/sklep-on-line

 

Wtedy powiedz im: Tak mówi Pan Bóg: Oto biorę drewno Józefa, które jest w ręce Efraima oraz plemion Izraela, jego sprzymierzeńców, i przykładam je do drewna Judy, i czynię je jednym drewnem po to, by w ręku moim byli jedno.
A drewna, na których będziesz pisał, będą przed ich oczami w twym ręku.

[Ez 37, 19-10]

© 2019 • Fundacja Wiara i Życie • Wszelkie prawa zastrzeżone

Wciśnij Enter aby wyszukać
Wciśnij Enter aby wyszukać