Numer 9 - Wrzesień - Październik

WiZ numer09 okladkaWiZ numer08 trescDrodzy czytelnicy!

Witamy Was w dziewiątym numerze czasopisma „Wiara i Życie”. Tematem przewodnim tego numeru jest spowiedź, którą warto postrzegać jako wielki dar. Św. Augustyn mówił: „Początkiem dobrych czynów jest wyznanie złych” i trudno się z tym nie zgodzić. W końcu spowiadamy się po to, aby doświadczyć wyzwalającej mocy miłości Boga i przywrócić spokój swojemu sercu. Takiej miłości i pokoju nie da nam nikt inny, tylko Bóg.

Piszemy o tym, że można, a nawet powinno się modlić nieustannie. Zachęcamy również do regularnej modlitwy różańcowej, pamiętając o tym, że modląc się różańcem spełniamy prośbę samej Matki Bożej.

W nadchodzącym czasie nie zapominajmy o naszych Aniołach Stróżach, których wspomnienie obchodzimy na początku października. Warto każdego dnia prosić ich o pomoc i opiekę nad nami oraz naszymi sprawami.

Gorąco prosimy o wsparcie naszego dzieła, aby mogły ukazywać się kolejne numery naszego czasopisma „Wiara i Życie”. Darowizny można przekazać na konto Fundacji: Bank Pekao S.A. 96 1240 1125 1111 0010 8920 2037. Można nas także wspomóc poprzez dokonanie zakupów wartościowych książek i dewocjonaliów w naszym sklepiku internetowym na stronie www.wiaraizycie.pl/sklep-on-line

 

Spowiedź święta modlitwa nieustanna różaniec rozważania różańcowe

Wtedy powiedz im: Tak mówi Pan Bóg: Oto biorę drewno Józefa, które jest w ręce Efraima oraz plemion Izraela, jego sprzymierzeńców, i przykładam je do drewna Judy, i czynię je jednym drewnem po to, by w ręku moim byli jedno.
A drewna, na których będziesz pisał, będą przed ich oczami w twym ręku.

[Ez 37, 19-10]

© 2019 • Fundacja Wiara i Życie • Wszelkie prawa zastrzeżone

Wciśnij Enter aby wyszukać
Wciśnij Enter aby wyszukać