Numer 8 - Lipiec - Sierpień

WiZ numer08 okladkaWiZ numer08 trescDrodzy czytelnicy!

Witamy Was w ósmym numerze czasopisma „Wiara i Życie”. Rozpoczynają się wakacje, lecz nie jest to czas, w którym zapominamy o Bogu!
W tym numerze szczególny akcent kładziemy na Eucharystię i jej bogactwo duchowe. Pan Jezus zachęca nas do częstej Komunii świętej poprzez słowa, które sam wypowiedział: „Kto spożywa moje Ciało i pije moją Krew, ma życie wieczne” (J 6, 54).

Podejmujemy bardzo ważny temat, jakim jest błogosławieństwo: ojca, matki, wzajemne małżonków oraz oczywiście kapłana, którego posługa jest dla nas niedocenianą łaską, o czym piszemy w osobnym artykule.
Zachęcamy do zapoznania się z Nowenną Pompejańską oraz do wzięcia udziału w spotkaniach „Oddaj się” Maryi w Niepokalanowie, dzięki którym możemy pogłębić naszą więź z Matką Bożą.

Gorąco prosimy o wsparcie naszego dzieła, aby mogły ukazywać się kolejne numery naszego czasopisma „Wiara i Życie”. Darowizny można przekazać na konto Fundacji: Bank Pekao S.A. 96 1240 1125 1111 0010 8920 2037. Można nas także wspomóc poprzez dokonanie zakupów wartościowych książek i dewocjonaliów w naszym sklepiku internetowym na stronie www.wiaraizycie.pl/sklep-on-line

 

Eucharystia Nowenna Pompejańska

Wtedy powiedz im: Tak mówi Pan Bóg: Oto biorę drewno Józefa, które jest w ręce Efraima oraz plemion Izraela, jego sprzymierzeńców, i przykładam je do drewna Judy, i czynię je jednym drewnem po to, by w ręku moim byli jedno.
A drewna, na których będziesz pisał, będą przed ich oczami w twym ręku.

[Ez 37, 19-10]

© 2019 • Fundacja Wiara i Życie • Wszelkie prawa zastrzeżone

Wciśnij Enter aby wyszukać
Wciśnij Enter aby wyszukać