Numer 7 - Maj - Czerwiec

WiZ numer07 okladkaWiZ numer07 trescDrodzy czytelnicy!

Witamy Was w siódmym numerze czasopisma „Wiara i Życie”. W tym trudnym dla nas wszystkich okresie piszemy m.in. o modlitwie w czasie pandemii, Adoracji Najświętszego Sakramentu oraz o Komunii duchowej. Mamy nadzieję, że lektura naszego czasopisma przyniesie Państwu choć trochę pokrzepienia i wsparcia, a także będzie wskazówką, jak poszukiwać bliskości Boga w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. To do Niego się zwracamy i Jemu powierzamy nasze troski, niepewności, cierpienie… Wierzymy, że On nas wyprowadzi z każdej sytuacji. „A oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata” (Mt 28, 19-20).

Zachęcamy do modlitwy do Ducha Świętego z prośbą o Jego dary i prowadzenie, tak jak to czynił nasz święty Papież – Jan Paweł II. Mając w sobie Ducha Świętego z odwagą będziemy głosić Zmartwychwstałego Chrystusa.

Gorąco prosimy o wsparcie naszego dzieła, aby mogły ukazywać się kolejne numery naszego czasopisma „Wiara i Życie”. Darowizny można przekazać na konto Fundacji: Bank Pekao S.A. 96 1240 1125 1111 0010 8920 2037. Można nas także wspomóc poprzez dokonanie zakupów wartościowych książek i dewocjonaliów w naszym sklepiku internetowym na stronie www.wiaraizycie.pl/sklep-on-line

 

Wtedy powiedz im: Tak mówi Pan Bóg: Oto biorę drewno Józefa, które jest w ręce Efraima oraz plemion Izraela, jego sprzymierzeńców, i przykładam je do drewna Judy, i czynię je jednym drewnem po to, by w ręku moim byli jedno.
A drewna, na których będziesz pisał, będą przed ich oczami w twym ręku.

[Ez 37, 19-10]

© 2019 • Fundacja Wiara i Życie • Wszelkie prawa zastrzeżone

Wciśnij Enter aby wyszukać
Wciśnij Enter aby wyszukać