Numer 2 - Lipiec - Sierpień 2019

WiZ numer02 okladkaWiZ numer02 trescWitamy Was w drugim numerze czasopisma „Wiara i Życie”. Obecny numer jest poświęcony rodzinie – miejscu, w którym rozpocząć się powinno każde ludzkie życie, gdzie spędziliśmy dzieciństwo i młodość, a które powinno być ogniskiem miłości i przebaczenia.
Zachęcamy do przeczytania na ten temat już na pierwszych stronach pisma.

W dalszej kolejności polecamy artykuł o szkaplerzu karmelitańskim (tzw. szacie Maryi), do którego noszenia zachęca nas sama Matka Boża, dając wspaniałe obietnice, tym którzy będą go nosić na sobie do końca życia.

Ciekawy jest także wywiad o emocjach z ks. Markiem Dziewieckim – psychologiem i rekolekcjonistą. Zachęcamy do lektury kilku słów świadectwa o pielgrzymce na Jasną Górę oraz do uroczystego zawierzenia siebie i swoich rodzin oraz spraw Matce Bożej w pierwszą sobotę miesiąca w tym świętym miejscu.
Gorąco prosimy o wsparcie naszego dzieła w postaci wpłat na konto naszej fundacji, która jest wydawcą czasopisma: 96 1240 1125 1111 0010 8920 2037. Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać!
Wszelkie uwagi oraz chęć dołączenia do naszego grona prosimy kierować na skrzynkę mailową: .

Rozwiązanie konkursu "Rodzinna Wycieczka"

rodzina szkaplerz ks. Marek Dziewiecki pielgrzymka zawierzenie

Wtedy powiedz im: Tak mówi Pan Bóg: Oto biorę drewno Józefa, które jest w ręce Efraima oraz plemion Izraela, jego sprzymierzeńców, i przykładam je do drewna Judy, i czynię je jednym drewnem po to, by w ręku moim byli jedno.
A drewna, na których będziesz pisał, będą przed ich oczami w twym ręku.

[Ez 37, 19-10]

© 2019 • Fundacja Wiara i Życie • Wszelkie prawa zastrzeżone

Wciśnij Enter aby wyszukać
Wciśnij Enter aby wyszukać